Jeg kan hjelpe deg å skreddersy reisen etter dine ønsker og behov.
Opplev Nord-Amerikas mest multietniske by, Toronto, Niagara Falls og høydepunktene i det vestlige Canada
Denne fantastiske reisen vil ta deg gjennom noen av verdens mest fotograferte områder, nemlig de imponerende Niagarafallene og nasjonalparkene i den canadiske delen av Rocky Mountains.
Blant høydepunktene på turen er de berømte turistmagnetene Banff National Park og Jasper National Park, samt Harrison Hot Springs. Turen avsluttes med minneverdige opphold ved de vakre kystbyene Victoria og Vancouver.
Dette er kun et forslag til reiserute. Du kan selv velge reiselengde, overnatting og utflukter. I samråd med din reiseekspert finner vi den beste løsning og skreddersyr den eksakte reiseruten etter dine ønsker.
Avreise fra Norge og ankomst på Toronto flyplass, hvor dere på egenhånd fikser transport til hotellet i sentrum. Bruk resten av dagen til å utforske Torontos mange attraksjoner.
Oppgradering til Economy Extra: fra kr. 8.100 (tillegg til prisen pr. person)
Oppgradering til Business Class: fra kr. 25.300 (tillegg til prisen pr. person)
Dag 1-2: Sheraton Centre Toronto Hotel, Toronto
Dag 3: Westin Hotel, Calgary
Dag 4-5: Mount Kidd Manor, Kananaskis Valley
Dag 6-7: Buffalo Mountain Lodge, Banff
Dag 8-9: The Crimson, Jasper
Dag 10: Sun Peaks Grand Hotel, Sun Peak
Dag 11-12: Harrison Hot Springs Resort, Harrison Hot Springs
Dag 13: Inn at Laurel Point, Victoria
Dag 14-15: Coast Coal Harbour Vancouver Hotel By Apa, Vancouver
Skreddersy denne reisen
Jeg kan hjelpe deg å skreddersy reisen etter dine ønsker og behov.