Jeg kan hjelpe deg å skreddersy reisen etter dine ønsker og behov.
På denne bilferien kommer dere til å oppleve noen av USAs vakreste nasjonalparker
Turen starter og avsluttes i Las Vegas, og underveis passerer dere Zion National Park, Bryce Canyon National Park, Arches National Park, Grand Canyon og mye mer. Dere skal på helikoptertur over Grand Canyon og seile på den vakre innsjøen Lake Powell. Dette er uten tvil en bilferie spekket med utrolige naturopplevelser.
På denne bilferien har vi nøye utvalgt noen unike lodges og resorts, perfekt beliggende midt i naturskjønne omgivelser.
Dette er kun et forslag til en reiserute, kontakt oss hvis ønsker dere ønsker en annen rute.
Dette er kun et forslag til reiserute. Du kan selv velge reiselengde, overnatting og utflukter. I samråd med din reiseekspert finner vi den beste løsning og skreddersyr den eksakte reiseruten etter dine ønsker.
Dere flyr fra Norge og lander i Las Vegas samme dag. Bruk resten av dagen til å venne dere til tidssonen og varmen.
På hotellet kan man slappe av ved svømmebassenget, eller unne seg et spa – drevet av det kjente merket Mandara Spa, teste ut kasinoene, eller betrakte den fantastiske utsikten fra Tropicanas Skybar i 21. etasje.
kr. 6 800 pr. person
Pakken inkluderer:
Prisen er basert på følgende hoteller, men vi kan skreddersy reisen etter dine ønsker, så disse hotellene bør sees på som eksempler.
Dag 1-2: Tropicana, Las Vegas
Dag 3: Cable Mountain Lodge, Zion N.P.
Dag 4: Bryce Canyon Lodge, Bryce N.P.
Dag 5-7: Red Cliff Lodge, Moab
Dag 8: Gouldings Lodge, Monument Valley
Dag 9-10: Lake Powell Resort, Lake Powell
Dag 11: Kachina Lodge, Grand Canyon
Dag 12-13: Poco Diablo Resort, Sedona
Dag 14: Tropicana, Las Vegas
kr. 6 800 pr. person
Pakken inkluderer:
Vi gjør oppmerksom på at prisene ovenfor kun er estimerte fra-priser, noe som betyr, at prisen kan variere med tanke på reiseperiode, bestillingstidspunkt, lengde på turen og andre faktorer. Prisen skal ses som en veiledende indikasjon på hva en bobilferie koster. Ønsker du et spesifikt tilbud for din drømmereise, så er du velkommen til å kontakte oss for et uforpliktende tilbud.
Nevnte reise er bare et reiseforslag til hva du har mulighet for å oppleve. Reiseforslaget er satt sammen av våre kompetente reiseeksperter, som selv har kjørt rundt i bobil i området. Vi setter sammen den endelige reiseplanen i samarbeid med deg, slik at den blir skreddersydd til dine ønsker og behov.
Skriv til oss eller ring på tlf.: 23 10 23 80 for en prat om din bobilferie.
For å oppnå størst mulig frihet med bobil er campingplasser ikke inkludert i prisen. I stedet gir vi deg våre anbefalinger for campingplasser.
Dag 2: Desert Eagle RV Park, Las Vegas
Dag 3: East Zion RV Park, Zion N.P.
Dag 4: Ruby's Omm RV Park & Campground, Bryce N.P.
Dag 5-7: Big Bend Campground, Moab
Dag 8: The View Campground, Monument Valley
Dag 9-10: Wahweap RV & Campground, Lake Powell
Dag 11: Mather Campground, Grand Canyon
Dag 12-13: Rancho Sedona RV Park, Sedona
Dag 14: Desert Sands RV Park, Las Vegas
Skreddersy denne reisen
Jeg kan hjelpe deg å skreddersy reisen etter dine ønsker og behov.