Jeg kan hjelpe deg å skreddersy reisen etter dine ønsker og behov.
Langs kysten av Canada og New England møtes det dypblå havet og høstens vakre farger. Nå kan dere oppleve alt dette på et cruise med Norwegian Cruise Line!
Besøk spennende destinasjoner som blant annet Bar Harbor, stedet hvor USAs elite på 1800-tallet bygde sine overdådige hytter, Québec City med det ikoniske Chateau Frontenac og Halifax med det historiske citadellet. Og ikke glem å smake på friskfanget hummer mens dere er i Portland i Maine. New England og Nova Scotia er fylt med kulturelle, historiske og kulinariske opplevelser utenom det vanlige.
Cruiset foregår om bord på ett av Norwegian Cruise Lines flotte skip, avhengig av ønsket rute. Alle skipene tilbyr fine fasiliteter, høy kvalitet og generelt god service. Skipene er den perfekte basen på reisen, med mange barer, restauranter, lounger og uteområder hvor man kan nyte timene til sjøs.
Nedenfor finner du et utvalg av cruise i New England. Kontakt oss for andre skip og seilruter på 8-11 netter.
Tilbudet er "cruise only", men BENNS kan hjelpe til med kjøp av flyreise og eventuell overnatting. Kombiner for eksempel turen med en togtur langs USAs østkyst eller et av de mange andre forslagene i USA. Reisen kan skreddersys akkurat etter deres ønsker.
Dette er kun et forslag til reiserute. Du kan selv velge reiselengde, overnatting og utflukter. I samråd med din reiseekspert finner vi den beste løsning og skreddersyr den eksakte reiseruten etter dine ønsker.
Avreise 29. august og 17. oktober 2025:
Boston - Boston
Dag 1: Boston
Dag 2: Til sjøs
Dag 3: Charlottetown, Prince Edward Island, Canada
Dag 4: Sydney, Cape Breton Island, Canada
Dag 5: Halifax, Canada
Dag 6: Portland, Maine
Dag 7: Bar Harbor
Dag 8: Boston
Avreise 5. september - 10. oktober 2025:
Boston - Quebec
Dag 1: Boston
Dag 2: Bar Harbor
Dag 3: Halifax, Canada
Dag 4: Sydney, Cape Breton Island, Canada
Dag 5: Charlottetown, Prince Edward Island, Canada
Dag 6: Til sjøs
Dag 7: La Baie Saugenay River, Canada
Dag 8: Quebec, Canada
Quebec - Boston
Dag 1: Quebec, Canada
Dag 2: Til sjøs
Dag 3: Charlottetown, Prince Edward Island, Canada
Dag 4: Sydney, Cape Breton Island, Canada
Dag 5: Halifax, Canada
Dag 6: Portland, Maine
Dag 7: Bar Harbor
Dag 8: Boston
Skipet seiler annenhver uke Boston - Quebec og annenhver uke Quebec - Boston.
Prisene er oppgitt som fra-pris per person ved 2 personer i delt lugar, basert på de rimeligste lugar-kategoriene basert på avreise 05. september 2025. Høyere priser kan forekomme ved valg av andre lugartyper eller andre avreisedatoer.
Prisene er oppgitt som fra-pris per person ved 2 personer i delt lugar, basert på de rimeligste lugar-kategoriene basert på avreise 22. august 2025. Høyere priser kan forekomme ved valg av andre lugartyper eller andre avreisedatoer.
Prisene er oppgitt som fra-pris per person ved 2 personer i delt lugar, basert på de rimeligste lugar-kategoriene basert på avreise 31. august 2025. Høyere priser kan forekomme ved valg av andre lugartyper eller andre avreisedatoer.
Vi tar forbehold om prisendringer og ledig kapasitet. Alle priser gjelder per 15. mai 2025.
Merk at prisene gjelder for "cruise only", det vil si kun selve cruiset, men vi kan også ordne fly, overnatting eller annet dersom dere ønsker å forlenge ferien. Be om et tilbud, så setter vi sammen en reise som passer til deres ønsker.
Skreddersy denne reisen
Jeg kan hjelpe deg å skreddersy reisen etter dine ønsker og behov.